מדיניות משלוחים

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את דמי המשלוח בכל עת שתרצה .

עלויות משלוח

איסוף עצמי – חינם.

עלויות המשלוח מתעדכנות באופן אוטומטי לפי מקום מגורים וסך כל ההזמנה. 

 אספקה

 • ימי האספקה מוגדרים כימי עסקים בלבד. אין אספקת משלוחים כאשר המסעדה סגורה.
 • ניתן לחסוך את עלות המשלוח על ידי איסוף עצמי. מרגע קבלת ההזמנה למטרות איסוף עצמי בלבד, יש לבצע איסוף עצמי עד לשעה ממועד ההזמנה.

  במעמד איסוף ההזמנה, יתכן ונבקש ממך להציג תעודת זהות, דרכון או כל אמצעי זיהוי אחר, על מנת לאמת את זהותך.

  טרם הגעה למקום, יש לוודא כי סימנת את אפשרות האיסוף העצמי באתר.

 • משלוח עד שעה וחצי.
 • אספקת המשלוחים תבוצע מידי יום, במהלך שעות הפעילות של המסעדה.
 • על מנת לקצר את זמן האספקה, יש לציין בהזמנה כתובת נכונה ומס’ טלפון זמין.
 • בעת תהליך ההזמנה, הלקוח מאשר שמישהו יהיה נוכח בכתובת שנמסרה על מנת לקבל את המשלוח.
 • במידה והלקוח מעוניין להזמין מנה שקיימת בתפריט המסעדה, אך אינה מוצעת למשלוח, הלקוח לוקח אחריות מלאה על המשלוח, ולא ניתן יהיה להחזיר מנה זו.
 • אין אפשרות להזמין אלכוהול מהמסעדה.
 • ללא קבלת אישור חד-משמעי מהמסעדה כי קיבלה את הזמנת המשלוח, אין המסעדה אחראית לאיחור או אי ביצוע ההזמנה. במידה ולא התקבל אישור עד ל- 30 דקות מביצוע ההזמנה, על הלקוח מוטלת האחריות ליצור קשר עם המסעדה בנושא.
 • במידה והלקוח אינו נוכח בכתובת המשלוח – המשלוח יושאר מחוץ לדלת הלקוח. בעת השארת הזמנה ליד הדלת – האחריות הבלעדית הנובעת מהשארת המנות בכניסה חלה על הלקוח בלבד.
 • אי עמידה בזמנים מטעם החברה לא תפתור את הלקוח מדמי משלוח במקרה בו בחר לקבל את המנות במועד הגעתן.
 • במקרה של איחור במשלוח או טעות במשלוח – על הלקוח לפנות אל המסעדה באופן אישי. בהתאם לכך, צוות המסעדה יעשה כמיטב יכולתו לפצות את הלקוח לשביעות רצונו, להחליף ולספק לו את המנות הנכונות אותן הזמין. לראייה, יהיה על הלקוח לצלם את המנות ולשלוח תמונה אל צוות המסעדה, בכדי להמחיש את הטעות. המסעדה שומרת לעצמה את הזכות להגיע אל בית הלקוח ולאסוף את המנה המוחזרת.
 • חגים – לפני החגים ובמהלכם זמני האספקה עלולים להתארך בעקבות עומס הזמנות בחברת המשלוחים ו/או המסעדה. במצבים אלו, המסעדה שומרת לעצמה את הזכות להאריך את זמני המשלוח.

 

מדיניות ביטולים

 1. ביטול עסקת פריט תחול בתנאים המקובלים לפי מדיניות ביטול עסקה ע”פ חוק הגנת הצרכן כדלהלן:
 • ערכו של הפריט עולה על 50 ₪.
 • הפריט לא נפגע ולא נעשה בו כל שימוש על ידי הצרכן. במידה והאריזה נפתחה יש צורך בראיה מספקת לאי השימוש בפריט לשם החזרתו, ביטולו וקבלת החזר. המסעדה שומרת לעצמה את הזכות להגיע אל בית הלקוח ולאסוף את המנה המבוטלת.
 1. הלקוח רשאי לבטל עסקה לרכישת מוצר לא יאוחר מ- 3 שעות מרגע קבלת ההזמנה, על ידי מסירת הודעה למסעדה, ובמקרה כזה תשיב המסעדה לידי המשתמש את התמורה ששילמה בגין המנה, והוא יהיה רשאי לנכות מסך זה דמי ביטול בסך של 5% משווי העסקה (ערך המנה + דמי משלוח) או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבניהם.
 2. ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. לחלופין, תינתן ללקוח האפשרות לקבל זיכוי במסעדה, בו יוכל להשתמש במועד מאוחר יותר. הזיכוי יתועד בתור קרדיט לשימוש באתר במועד המשלוח הבא, אותו יוכל הלקוח לממש עד לשנה מקבלתו.
 3. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילכם.
 4. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט לשימוש באתר בלבד.
 5. לא ניתן להחזיר חלק ממנה, אלא רק את המנה כולה על כל פריטיה, כולל התוספות והשתייה המלווים לה.
  לקוח רשאי לבטל הזמנה עד ל- 10 דקות מאישור קבלת ההזמנה על ידי המסעדה ללא עלות, באמצעות פנייה ישירה אל המסעדה בטלפון:
  +66 63 525 5075
  ביטול הזמנה לאחר מועד זה ועד הגעת הסחורה לבית הלקוח יחויב בעלות המשלוח וההזמנה עצמה במלואו.
 6. במידה והמנה תוחזר בשל טעות שנעשתה ע”י הלקוח כגון הזנת פרטים שגוייה, פריט ללא טעמו של הלקוח ועוד, הלקוח יהיה רשאי לפנות אל המסעדה, והטיפול יתבצע באופן פרטני. 
 7. במידה והמנה תוחזר בשל טעות שנעשתה בידי החברה כגון: שליחת פריט שגוי / פרסום שגוי באתר שלא תואם את המוצר ועוד, על אחריות הלקוח לדווח על המקרה למסעדה באופן אישי. כל תלונה תטופל בהתאם, ובמידת הצורך תישלח ללקוח מנה חדשה, בעוד שהמנה הלא מתאימה תיאסף חזרה אל המסעדה ללא תוספת עלות מצד הלקוח.
 8. לא ניתן יהיה להחזיר מנה שנקנתה במבצע של קנה/קבל או במבצע שמשפיע על מנה אחרת כחלק אחד מסט (מבצע לדוגמא: המנה השנייה ב- 50%. במקרה זה, לא ניתן יהיה להחזיר את אחת מהמנות.
 9. במקרה והמשלוח לא עושה את דרכו אל בית הלקוח כתוצאה מהתערבות של כוח עליון או צד ג’, המסעדה.